اجاق گاز صفحه ای آلتون مدل S502T

برند: آلتون

02155033580       گفتگو در واتس اَپ  

  15%
  10,230,000 تومان
  8,695,500 تومان

  معرفی گاز توکار S502T آلتون

  گاز توکار مدل S502T یکی از بهترین محصولات رومیزی آلتون است. این محصول از بهترین امکانات برای انواع پخت و پزها برخوردار است. توان حرارتی بالای شعله‌های گاز توکار S502T آلتون باعث شده تا بتوان بهترین نتیجه را از این محصول گرفت. از طرفی دیگر، آخرین استانداردهای ملی و جهانی در ساخت گاز توکار S502T آلتون در نظر گرفته شده است. به همین دلیل، این محصول از لحاظ کیفی، در سطح کاملا قابل قبولی قرار دارد. این موضوع را می‌توانیم به خوبی در رده مصرفی و سایر امکاناتش مشاهده کنیم. در این مطلب به چند نمونه از امکانات گاز توکار S502T آلتون اشاره خواهیم کرد تا بیشتر با آن‌ها آشنا شوید. پس برای اطلاعات بیشتر، با آلتون همراه باشید.

  طراحی و شکل ظاهری گاز توکار S502T آلتون

  طراحی و شکل ظاهری گاز توکار S502T آلتون بسیار زیبا بوده و کاملا متفاوت ساخته شده است. چرا که می‌توانیم شاهد تفکیک مشعل پلوپز با سایر مشعل‌ها باشیم. یعنی مشعل پلوپز در سمت راست قرار گرفته و سایر مشعل‌ها هم در سمت چپ آن، به صورت چهارتایی قرار گرفته شده‌اند. نکته جالب در مورد طراحی این محصول، نحوه چیدمان ولوم‌های آن است. چرا که به جای قرار گرفتن ولوم‌ها در سمت چپ، 5 عدد آن‌ها در سمت راست و در زیر شعله پلوپز تعبیه شده است. یک ولوم که مربوط به تایمر مکانیکی است هم، در زیر چهار مشعل گاز توکار S502T آلتون قرار دارد. همین چیدمان به خصوص، باعث به وجود آمدن یک زیبایی بصری در طراحی گاز توکار S502T آلتون شده است.

  یکی دیگر از مواردی که می‌توانیم در مورد ظاهر گاز توکار S502T آلتون بیان کنیم، سطح استیل شکل آن است. طراحان صنعتی آلتون برای سطح این محصول بهترین نوع استیل را در نظر گرفته‌اند. همین موضوع باعث شده تا این محصول در برابر حرارت بالا، ضربه، خط و خش، وزن بالا و… کاملا مقاوم باشد. حالا که بحث مقاومت و دوام بالا شد، بهتر است اشاره‌ای به شبکه‌های چدنی این محصول داشته باشیم. شبکه‌های چدنی گاز توکار S502T آلتون مقاومت بالایی در برابر وزن بالا و… دارند. از طرفی دیگر، رنگ مشکی شبکه‌های چدنی گاز توکار S502T آلتون ترکیب بصری زیبایی را با رنگ نقره‌ای استیل آن به وجود آورده است. انتخاب این محصول می‌تواند برای تمام آشپزخانه‌ها، به خصوص طرح‌های مدرن، بسیار مناسب باشد.

  ابعاد و اندازه گاز توکار S502T آلتون

  نکته‌ دیگری که می‌توانیم در مورد گاز توکار S502T آلتون به آن اشاره کنیم، ابعاد و اندازه این اجاق گاز است. در واقع ابعاد گاز توکار S502T آلتون 90 در 50 سانتی‌متر بوده و می‌تواند برای تمام آشپزخانه‌ها مناسب باشد. چرا که شما برای نصب یک اجاق گاز توکار رومیزی 5 شعله‌ای، نیاز به چنین ابعادی خواهید داشت. افرادی که قصد انتخاب چنین محصولی را دارند، اگر اندازه ذکر شده را روی کابینت‌شان در نظر بگیرند، هنگام نصب آن دچار هیچ گونه مشکلی نخواهند شد. معمولا طراحان آلتون برای هر محصولی، بر اساس کاربری که دارد، ابعاد مخصوص خودش را در نظر می‌گیرند. این محصول هم در دسته‌ اجاق گاز‌هایی قرار دارد که می‌تواند برای اکثر آشپزخانه‌ها، کاملا مناسب باشد.

  سپر حرارتی مقاوم در برابر حرارت برای ولوم‌ها

  گاز توکار S502T آلتون طوری طراحی شده است که حالت قوسی آن، یک نوع سپر حرارتی برای ولوم‌ها ایجاد کرده است. اگر با دقت تصویر این محصول را مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که ولوم‌ها در زاویه پایین‌تری نسبت به شعله‌ها قرار دارند. همین موضوع باعث می‌شود تا ولوم‌های باکالیتی گاز توکار S502T آلتون در ارتباط مستقیم با حرارت شعله‌ها قرار نگیرند. با این که ولوم‌های گاز توکار S502T آلتون از لحاظ کیفیت ساخت در سطح بالایی قرار دارند اما باز هم سپر حرارتی آن می‌تواند عمر ولوم‌ها را بیشتر کند. از طرفی دیگر، هنگام کار کردن با ولوم‌ها، متوجه حرارت بالایی در آن‌ها نخواهید شد. چرا که حرارت از سمت بالای آن‌ها عبور کرده و هرگز به ولوم‌ها انتقال داده نمی‌شود.

  شعله‌هایی با توان حرارتی بالا در گاز توکار S502T آلتون

  گاز توکار S502T آلتون دارای 5 شعله با توان حرارتی بالا است. این موضوع می‌تواند فرایند آشپزی را تسهیل بخشیده و حتی در زمان آن‌ هم تاثیر داشته باشد. چرا که شما می‌توانید از حداکثر توان حرارتی در شعله‌ها، برای آشپزی کردنتان بهره‌مند شوید. اگر بخواهیم به طور دقیق توان حرارتی هر کدام از مشعل‌ها را بررسی کنیم باید به جزئیات بیشتری اشاره کنیم. یعنی مشعل پلوپز توان حرارتی 3.1 KW، مشعل بزرگ 2.3 KW، مشعل متوسط 1.75 KW و مشعل کوچک هم توان حرارتی معادل با 1.2 KW دارد. داشتن چنین توان حرارتی در مشعل‌های گاز توکار S502T آلتون می‌تواند کاملا استاندارد و برای تمام استفاده‌ها، مناسب باشد.

  مجهز به تایمر مکانیکی، فندک خودکار و ترموکوبل تاپ تایم

  گاز توکار S502T آلتون دارای یک تایمر مکانیکی بوده که استفاده بسیار زیادی برایتان خواهد داشت. چرا که می‌توانید از این تایمر برای تنظیم زمان هر مشعلی که دلتان خواست استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این تایمر مکانیکی فقط برای یک مشعل می‌تواند تنظیم گردد و برای سایر مشعل‌ها به طور هم‌زمان طراحی نشده است. اما می‌توانید با استفاده از این تایمر، مدت زمان آشپزی و یا پخت و پزتان را تنظیم کنید. برای روشن کرد آسان مشعل‌ها یک فندک تمام خودکار در گاز توکار S502T آلتون تعبیه شده است. با استفاده از این فندک خودکار می‌توانید راحتی بیشتری را تجربه کنید. چرا که فقط کافی است یکی از ولوم‌ها را فشار داده تا سریعا متوجه روشن شدن مشعل‌ها و تثبیت آن‌ها شوید.

  سرعت تثبیت شعله‌ها هم بالا بوده و نیازی نخواهید داشت مدت زمان زیادی ولوم‌ها را نگه دارید. از طرفی دیگر، یک ترموکوبل تاپ تایم سریع هم برای گاز توکار S502T آلتون تعبیه شده است. این ترموکوبل می‌تواند ایمنی استفاده از این محصول را بسیار بالاتر ببرد. از آنجایی که تمام لوازم گازسوز خطراتی را هم در بر دارند، باید بالاترین سطح استاندارد برایشان در نظر گرفته شود. چیزی که می‌توانیم در گاز توکار S502T آلتون آن را به وضوح مشاهده کنیم.

  وجود یک ترموکوبل تاپ تایم سریع، می‌تواند هنگام خاموش شدن ناگهانی یکی از شعله‌ها، سریعا جریان گاز را قطع کرده و از وقوع انواع حادثه‌ها جلوگیری کند. معمولا ترموکوبل تاپ تایم سریع، مخصوص چنین کاری طراحی شده است. چرا که از سرعت عمل بالایی برای عملکرد در اجاق گازها برخوردار است و می‌تواند سریعا جریان گاز را در صورت نیاز، قطع کند.

  بهترین رده مصرفی در گاز توکار S502T آلتون

  گاز توکار S502T آلتون دارای رده مصرف انرژی A است. یعنی می‌تواند بدون هدر دادن کوچک‌ترین میزان انرژی، بهترین بهره‌وری را داشته باشد. دلیل چنین امکانی در گاز توکار S502T آلتون، در نظر گرفتن آخرین استانداردها در ساخت این محصول است. چرا که هیچ گونه نشتی یا پرتی در گاز توکار S502T آلتون وجود ندارد و می‌تواند بدون هدر دادن انرژی، بالاترین توان انرژی را برایتان فراهم کند. اگر شما هم روی بحث مصرف انرژی تاکید دارید، می‌توانید سراغ محصولاتی بروید که رده مصرف انرژی A دارند. با استفاده از چنین محصولاتی، هرگز با هزینه‌های بالای انرژی در دراز مدت، مواجه نخواهید شد.

  درباره خدمات آلتون چه می‌دانیم؟

  شما با خرید این محصول از 24 ماه ضمانت‌نامه برخوردار خواهید شد. علاوه بر آن، می‌توانید همچنین از 10 سال خدمات پس از فروش آلتون هم بهره‌مند شوید. نصب این محصول هم مانند سایر محصولات آلتون کاملا رایگان بوده و توسط بهترین افراد این مجموعه، در محل مورد نظر مشتریان انجام می‌شود.

  مشخصات فنی
  نام ویژگیمقدار ویژگی
  جنس صفحه اجاق گازاستیل
  ابعاد اجاق گازطول 90 عرض 50 سانتی متر
  تعداد شعله اجاق گاز5 شعله
  قطعات اصلیایرانی
  فندکدارد
  ترموکوپلدارد
  ضمانت2 سال

  کالاهای مرتبط