اجاق گاز صفحه ای آلتون مدل G518D

برند: آلتون
8%
8,360,000 تومان
7,691,200 تومان

معرفی اجاق گاز توکار G518D آلتون

امروزه اجاق گازهای رومیزی جایگاه ویژه‌ای در آشپزخانه‌ها پیدا کرده‌اند. از آنجایی که اجاق گازهای رومیزی جای کمی را در آشپزخانه اشغال کرده و ظاهری بسیار زیبا دارد. به همین دلیل، در سال‌های اخیر اکثر افراد اقدام به انتخاب اجاق گازهای زیبای رومیزی و توکار کرده‌اند. اجاق گاز توکار G518D آلتون یکی از نمونه‌هایی است که قصد داریم در این مطلب، راجع به ویژگی‌ها و امکانات آن توضیح دهیم. این محصول هم از لحاظ ظاهری و هم امکانات، در سطح قابل قبولی قرار داشته و می‌تواند انتظارات و نیازهای کاربرانش را برآورده نمانید. پس برای اطلاعات بیشتر در مورد امکانات و ویژگی‌های اجاق گاز توکار G518D آلتون، با ما همراه باشید.

چیدمان خلاقانه شعله‌ها و طراحی زیبا

اجاق گاز توکار G518D آلتون از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است. ابتدا باید به رنگ مشکی این اجاق گاز اشاره کنیم که می‌تواند جلوه آشپزخانه‌تان را زیباتر کند. رنگ مشکی یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها در میان لوازم آشپزخانه است. به همین دلیل می‌توان از آن، برای انواع سبک‌های آشپزخانه استفاده کرد. این محصول از یک شیشه سکوریت ساخته شده است که در ادامه به ویژگی‌ آن خواهیم پرداخت. اما سطح شیشه‌ای اجاق گاز توکار G518D آلتون هم، زیبایی محصول و نمای آن را بیشتر می‌کند. یکی دیگر از مواردی که می‌توان در مورد طراحی اجاق گاز توکار G518D آلتون اشاره کرد، نوع چیدمان شعله‌ها و یا مشعل‌ها است.

چیدمان مشعل‌ها و نحوه قرارگیری‌شان روی اجاق گاز توکار G518D آلتون، خلاقانه انجام شده است. همین موضوع هم زیبایی محصول را بیشتر کرده است. چرا که مشعل پلوپز در سمت راست محصول قرار گرفته و سایر مشعل‌های بزرگ، متوسط و کوچک هم در سمت چپ آن قرار دارند. این در حالی است که می‌توانیم شاهد وجود مشعل پلوپز در مرکز اکثر اجاق گازها باشیم. ولوم‌های باکالیتی اجاق گاز توکار G518D آلتون هم در پایین مشعل پلوپز قرار داده شده‌اند. زیر 4 مشعل دیگر در سمت چپ هم یک تایمر دیجیتالی وجود دارد که راجع به آن هم توضیح خواهیم داد. برای هر کدام زا مشعل‌ها شبکه چدنی مخصوص در نظر گرفته شده است.

جنس بدنه مقاوم در اجاق گاز توکار G518D آلتون

اجاق گاز توکار G518D آلتون جنس بدنه بسیار مقاومی دارد. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، اجاق گاز توکار G518D آلتون از یک شیشه سکوریت بسیار مقاوم در برابر ضربه و حرارت ساخته شده است. همین موضوع باعث شده تا از آن در انواع اجاق گازها استفاده شود. شیشه‌های سکوریت، نشکن و ضد ضربه هستند به همین دلیل می‌توان با خیال راحت از آن‌ها در ساخت سطح اجاق گازها استفاده کرد. از طرفی دیگر، استفاده از شیشه سکوریت در ساخت اجاق گازها، کار تمیز کردن آن‌ها را هم بسیار آسان‌تر می‌کند. چرا که مواد چرب و یا مواد غذایی، روی سطح آن نمی‌چسبد و به راحتی قابل تمیز شدن خواهد بود.

مجهز به تایمر دیجیتالی مجزا برای تمام شعله‌ها

اجاق گاز توکار G518D آلتون دارای یک تایمر دیجیتالی است و در بالا هم اشاره کردیم که زیر 4 مشعل دیگر در سمت چپ محصول قرار داده شده است. امروزه با توجه به مشغله‌های مختلف زندگی، نیاز به یادآوری برای خاموش کردن شعله‌ها را داریم. چرا که ممکن است در اکثر مواقع مدت زمان پخت غذایمان را فراموش کنیم. در چنین شرایطی، وجود یک تایمر دیجیتالی می‌تواند بسیار مفید و موثر واقع شود. چرا که می‌توانید به راحتی زمان موردنظرتان را تنظیم کرده و به موقع زیر شعله‌هایتان را خاموش کنید. تایمر دیجیتالی موجود در اجاق گاز توکار G518D آلتون، به طور مجزا برای تمامی شعله‌ها اعمال می‌شود.

ابعادی استاندارد برای کابینت آشپزخانه‌ها

تمام محصولات آلتون طبق استانداردهای لازم ساخته شده‌اند. این موضوع هم در بحث ابعاد و اندازه و هم امکانات و سایر ویژگی‌هایشان صدق می‌کند. در نتیجه، می‌توانیم انتظار یک اجاق گاز 5 شعله استاندارد از لحاظ ابعاد و اندازه را از اجاق گاز توکار G518D آلتون داشته باشیم. ابعاد این محصول 50 در 90 سانتی‌متر است. این محصول می‌تواند برای تمام آشپزخانه‌هایی که محدودیت خاصی بابت فضای داخلی‌شان ندارند، کاملا مناسب باشد. افرادی که قصد دارند این محصول را انتخاب کنند، می‌تواند ابعاد ذکر شده را برای کابینت آشپزخانه‌شان در نظر بگیرند. در چنین شرایطی، اجاق گاز توکار G518D آلتون به خوبی روی کابینت آشپزخانه نصب خواهد شد.

مشخصات مشعل‌های اجاق گاز توکار G518D آلتون

مشعل‌های اجاق گاز توکار G518D آلتون دارای توان حرارتی بالایی هستند. هر چقدر که توان حرارتی در مشعل‌های اجاق گازها بالاتر باشد، به همان اندازه می‌توان نتیجه بهتری در پخت و پز غذاها گرفت. به همین دلیل، تولیدکنندگان این محصول، برای مشعل‌های اجاق گاز توکار G518D آلتون بهترین توان حرارتی را در نظر گرفته‌اند. در اینجا توان حرارتی هر کدام از مشعل‌های اجاق گاز توکار G518D آلتون را به طور جداگانه بررسی خواهیم کرد تا با آن‌ها آشنا شوید. توان حرارتی مشعل پلوپز معادل 3.1 KW، مشعل بزرگ 2.3 KW، مشعل متوسط 1.75 KW و مشعل کوچک هم، توان حرارتی 1.2 KW دارد.

بهترین امکانات و ایمنی بالا در اجاق گاز توکار G518D آلتون

برای اجاق گاز توکار G518D آلتون بهترین امکانات ممکن در نظر گرفته شده است. اولین موردی که می‌توانیم به آن اشاره کنیم، وجود یک فندک تمام خودکار در اجاق گاز توکار G518D آلتون است. این فندک با فشار دادن یکی از ولوم‌های اجاق گاز توکار G518D آلتون به صورت خودکار وارد عمل می‌شود. یعنی با ایجاد جرقه در شعله‌ها آن‌ها را روشن می‌کند. کار کردن با فندک خودکار اجاق گاز توکار G518D آلتون، کار را برای تمام کاربران بسیار آسان‌تر می‌کند. از طرفی دیگر سرعت تثبیت شعله‌ها به خاطر وجود یک ترموکوبل تاپ تایم سریع، بسیار بالا است. یعنی نیازی به نگه داشتن طولانی مدت ولوم‌ها برای تثبیت شعله‌ها وجود ندارد.

ترموکوبل، این کار را با استفاده از رصد کردن دقیق دمای مشعل‌ها انجام می‌دهد. بدین معنا که به محض مشاهده دمای بالا در مشعل‌ها جریان گاز را مستقیم کرده و شعله‌ها را تثبیت می‌کند. معمولا سرعت عمل ترموکوبل تاپ تایم، بسیار بالاتر از ترموکوبل‌های دیگر و یا قدیمی‌تر است. حالا این تنها مزیت وجود ترموکوبل تاپ تایم در اجاق گاز توکار G518D آلتون نیست. بلکه این قطعه بسیار مهم می‌تواند جلوی اتفاق‌های خطرناک را هم بگیرد. یعنی اگر یکی از شعله‌ها به طور ناگهانی خاموش شود، ترموکوبل تاپ تایم سریعا متوجه افت دمای شعله‌ها شده و جریان گاز را قطع می‌کند. یعنی اگر غذا روی شعله‌ها سرریز شده و یا باد آن‌ها را خاموش کند، هرگز گاز نشت نخواهد کرد و جریان آن سریعا قطع خواهد شد.

رده مصرف انرژی A در اجاق گاز توکار G518D آلتون

در بالا هم اشاره کردیم که اجاق گاز توکار G518D آلتون طبق آخرین استانداردهای ملی و بین‌المللی ساخته شده است. همین موضوع باعث شده تا شاهد هیچ گونه نشتی حرارتی در این محصول نباشیم. یعنی اجاق گاز توکار G518D آلتون برای تامین توان حرارتی بالای مشعل‌ها، نیازی به مصرف بیش از حد گاز شهری نخواهد داشت. بلکه می‌تواند با مصرف گاز شهری استانداردی که برایش در نظر گرفته شده، توان حرارتی بالای مشعل‌ها را تامین کند. از این روی،‌ اجاق گاز توکار G518D آلتون از لحاظ رده مصرف انرژی در سطح A قرار دارد. یعنی می‌توانیم انتظار مصرف انرژی بهینه‌ای را از این محصول داشته باشیم.

خدمات همیشگی آلتون برای همراهان همیشگی

اجاق گاز توکار G518D آلتون دارای 24 ماه ضمانت‌نامه و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش است. از طرفی دیگر، نصب تمام محصولات آلتون هم به طور رایگان بوده و توسط بهترین افراد این مجموعه، در محل مورد نظر مشتریان انجام می‌گردد.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
جنس صفحه اجاق گازشیشه ای
ابعاد اجاق گازطول 90 عرض 50 سانتی متر
تعداد شعله اجاق گاز5 شعله
قطعات اصلیایرانی
تایمردارد
ضمانت2 سال

کالاهای مرتبط