اجاق گاز مبله آلتون مدل MD5B

اجاق گاز مبله فر دار
برند: آلتون

02155033580       گفتگو در واتس اَپ  

  تماس بگیرید

  معرفی اجاق گاز مبله MD۵B آلتون

  وجود یک اجاق گاز مبله خوب در هر آشپزخانه‌ای می‌تواند از واجبات باشد. یعنی اجاق گازی که هم یک فر قوی، مشعل‌هایی با توان حرارتی بالا و همچنین ظاهری زیبا داشته باشد. اجاق گاز مبله MD۵B آلتون یکی از محصولاتی است که تمامی این ویژگی‌ها و همچنین امکانات متنوعی دارد. این محصول ظاهر زیبایی داشته و می‌تواند برای انواع سبک‌های آشپزخانه مناسب باشد. در ساخت اجاق گاز مبله MD۵B آلتون از آخرین استانداردهای ملی و بین‌المللی استفاده شده است. همین موضوع باعث شده تا اجاق گاز مبله MD۵B آلتون از کیفیت بالایی برخوردار شده و نیازهای کاربرانش را به خوبی رفع کند. در اینجا به امکانات و ویژگی‌های اجاق گاز مبله MD۵B آلتون اشاره خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

  طراحی و ظاهر زیبا در اجاق گاز مبله MD۵B آلتون

  همان‌طور که گفتیم، اجاق گاز مبله MD۵B آلتون از طراحی و ظاهر زیبایی برخوردار است. رنگ این محصول مشکی بوده که طرفدار بسیار زیادی در میان کاربران دارد. بدین معنا که بسیاری از کاربران معمولا رنگ مشکی را در لوازم خانگی، برای آشپزخانه‌شان انتخاب می‌کنند. البته رنگ‌های دیگر هم طرفداران خاص خودشان را دارند. اما محصولی نظیر اجاق گاز مبله MD۵B آلتون، می‌تواند برای ست کردن با لوازم آشپزخانه و یا انواع سبک‌ها کاملا مناسب باشد. این محصول همچنین ابعادی کاملا استاندارد داشته و برای تمامی آشپزخانه‌هایی که از لحاظ ابعاد و اندازه محدودیت خاصی ندارند، می‌تواند مناسب باشد. ابعاد اجاق گاز مبله MD۵B آلتون ۹۰×۶۴×۹۴ سانتی‌متر است.

  دارای یک فر با قدرت بالا

  اجاق گاز مبله MD۵B آلتون، علاوه بر مشعل‌هایی که دارد، مجهز به یک فر باکیفیت است. با استفاده از فر اجاق گاز مبله MD۵B آلتون، می‌توانید انواع خوراکی‌هایی نظیر پیتزا، نان، شیرینی، کیک و… را بپزید. شما حتی می‌توانید با استفاده از سیستم جوجه گردان قوی این فر، بهترین مرغ‌های بریان را در آن طبخ نمایید. در این فر یک فن گردش هوای داغ وجود داشته که نقش مهمی در پخت و پز خوراکی‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم دارد. چرا که فن گردش هوای داغ‌، حرارت بالا را به خوبی در داخل فر به گردش درآورده و فرایند پخت و پز خوراکی‌ها را تسهیل می‌بخشد. پس از اتمام کار فر، فن خنک کننده آن هم، به صورت خودکار فضای داخل فر را خنک خواهد کرد.

  شعله‌هایی با توان حرارتی بالا

  اجاق گاز مبله MD۵B آلتون دارای مشعل‌هایی با توان حرارتی بالا و از نوع ساباف (SABAF) ایتالیایی است. این مشعل‌ها کیفیت بالایی داشته و از لحاظ دوام و عمر، در سطح کاملا قابل قبولی قرار دارند. هر چقدر که مشعل‌های یک اجاق گاز توان حرارتی بالایی داشته باشد، می‌تواند به همان اندازه تاثیر خوبی در پخت و پز غذا بگذارد. به خاطر این که برخی غذاها نیاز به درجه حرارت بالایی برای پخت و پز غذاها دارند. از طرفی دیگر، با توان حرارتی بالای مشعل‌ها، مدت زمان پخت و پز غذاها هم کاهش پیدا خواهد کرد. با استفاده از ۵ شعله مجزای اجاق گاز مبله MD۵B آلتون، می‌توان استفاده‌های متفاوتی کرده و با آن‌ها غذاهای متنوعی را پخت.

  دوام و مقاومت بالا در اجاق گاز مبله MD۵B آلتون

  اجاق گاز مبله MD۵B آلتون طوری طراحی شده است تا در درازمدت دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. در بالا اشاره کردیم که در ساخت این محصول از آخرین استانداردهای روز دنیا استفاده شده است. از طرفی دیگر، برای ساخت این محصول بهترین مواد اولیه در نظر گرفته شده است. برای مثال‌، می‌توانیم شاهد پایه‌هایی از جنس استیل بسیار مقاوم باشیم که در ادامه به ویژگی‌های آن‌ها اشاره خواهیم کرد. شبکه‌های چدنی لولایی اجاق گاز مبله MD۵B آلتون هم، مقاومت بالایی در برابر حرارت، فشار، ضربه، وزن سنگین، خط و خش و… دارند. این شبکه‌های چدنی می‌توانند وزن انواع ظروف و یا قابلمه‌ها را تحمل کنند و در درازمدت دچار هیچ آسیبی نشوند.

  تایمر دیجیتالی برای سهولت در آشپزی

  تایمر دیجیتالی در اجاق گازها می‌تواند کار پخت و پز غذاها را بسیار آسان‌تر کند. چرا که با وجود تایمر دیجیتالی می‌توان به راحتی مدت زمان پخت و پز غذاها را تنظیم کرده و دیگر خاموش کردن شعله‌ها را فراموش نکنیم. این تایمر دیجیتالی کاملا لمسی بوده و کار کردن با آن کار بسیار آسانی است. شما می‌توانید مدت زمان پخت غذاهایتان را با استفاده از این تایمر دیجیتالی تنظیم کنید تا زمانی که نیاز به خاموش کردن شعله‌هایتان وجود داشت، تایمر شما را مطلع کند. سپس می‌توانید زیر هر کدام از شعله‌‌ای که مدنظرتان است را به موقع خاموش کنید.

  وجود یک ترموکوبل برای ایمنی بالا در اجاق گاز

  یکی از مواردی که موجب ایمنی بالا در تمام لوازم گازسوز می‌شود، وجود یک ترموکوبل باکیفیت بوده که در این محصول هم وجود دارد. ترموکوبل با رصد کردن به موقع و لحظه‌ای حرارت مشعل‌ها می‌تواند کارهای متنوعی انجام دهد. یکی از این موارد بالا بردن ایمنی اجاق گاز است. چرا که در صورت خاموش شدن هر کدام از شعله‌ها توسط وزش باد و یا سرریز شدن غذاها و… جریان گاز را سریعا قطع خواهد کرد. از طرفی دیگر، ترموکوبل می‌تواند سریعا شعله‌ها را تثبیت کند. یعنی نیازی به نگه داشتن بیش از حد ولوم‌ها برای تثبیت شعله‌ها نخواهید داشت. این محصول همچنین دارای یک فن خنک‌کننده خودکار، پوشش لعابی آسان‌تمیز شونده، فندک خودکار پشت شیر و همچنین یک شیشه ۳ جداره جداشونده است.

  مجهز به ۲ عدد سیستم جوجه گردان قوی

  اجاق گاز مبله MD۵B آلتون دارای ۲ عدد سیستم جوجه گردان قوی است. این سیستم جوجه گردان موتور قوی داشته که به راحتی می‌تواند انواع مرغ‌ها را به چرخش درآورده و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن بپزد. در نتیجه، می‌توانید بهترین مرغ بریان را با استفاده از این سیستم جوجه گردان تجربه کنید. شما می‌توانید به صورت هم‌زمان، ۲ مرغ را در این سیستم جوجه گردان قرار دهید. از طرفی دیگر، فن گردش هوای داغ در فر این اجاق گاز هم کمک خواهد کرد تا حرارت به همه جای مرغ‌ها برسد. در چنین شرایطی، همه جای مرغ به خوبی خواهد پخت.

  بهترین پایه‌های مقاوم و قابل تنظیم

  همان‌طور که گفتیم این محصول از بهترین پایه‌های مقاوم ساخته شده است. از آنجایی که استیل مقاومت بالایی در برابر فشار و یا ضربه دارد، می‌تواند بهترین گزینه برای استفاده در ساخت پایه‌های اجاق گاز باشد. به همین دلیل، طراحان آلتون، جنس استیل را برای ساخت پایه‌های اجاق گاز مبله MD۵B آلتون استفاده کرده‌اند. چرا که در دراز مدت و با جابه‌جایی‌های متعدد، پایه‌های اجاق گاز مبله MD۵B آلتون به راحتی دچار آسیب نخواهند شد. این پایه‌ها همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع را هم دارند. یعنی می‌توانید ارتفاع پایه‌ها را تنظیم کرده و سطح اجاق گازتان را با سطح کابینت‌هایتان تنظیم و یا تراز کنید.

  مصرف بهینه در اجاق گاز مبله MDB آلتون

  اجاق گاز مبله MD۵B آلتون طوری طراحی شده است تا مصرف کاملا بهینه‌ای داشته باشد. استفاده از آخرین استانداردهای روز دنیا باعث شده تا این محصول هیچ گونه نشتی حرارتی نداشته باشد. در نتیجه، می‌تواند توان حرارتی بالای مشعل‌ها را با مصرف استاندارد گاز شهری تامین نماید. به طور کلی گرید مصرف انرژی اجاق گاز مبله MD۵B آلتون در سطح A قرار دارد. این محصول برای تامین توان حرارتی بالای مشعل‌ها و همچنین فر، گاز شهری بیش از حدی را مصرف نخواهد کرد. انتخاب اجاق گاز مبله MD۵B آلتون می‌تواند برای کسانی بسیار مناسب باشد که برای مصرف انرژی‌شان اهمیت زیادی قائل هستند.

  آشنایی با خدمات آلتون

  اجاق گاز مبله MD۵B آلتون دارای ۲۴ ماه ضمانت‌نامه بوده که شامل حال تمام مشتریان می‌شود. از طرفی دیگر، مشتریان می‌توانند تا ۱۰ سال از خدمات پس از فروش آلتون هم بهره‌مند شوند. نصب تمام محصولات آلتون هم رایگان بوده و توسط بهترین افراد این مجموعه در محل مورد نظر مشتریان انجام می‌گردد.

  مشخصات فنی
  نام ویژگیمقدار ویژگی
  جنس صفحه اجاق گازاستیل
  ابعاد اجاق گازطول 90 عرض 90 قطر 65 سانتی متر
  تعداد شعله اجاق گاز5 شعله
  قطعات اصلیایتالیایی
  فندکدارد
  ترموکوپلدارد
  تایمردارد
  جوجه گرداندارد
  فن خنک کنندهدارد
  برنامه یخ زداییدارد
  ضمانت2 سال

  کالاهای مرتبط