فر توکار برقی آلتون مدل V302N

برند: آلتون
15%
19,360,000 تومان
16,456,000 تومان

فر یکی از لوازم اصلی برای هر آشپزخانه‌ای است و می‌تواند خلاقیت شما را برای آشپزی تحت تاثیر قرار دهد. شما می‌توانید به راحتی از یک فر برای طبخ غذاهای بیشتری استفاده کرده و حتی به سمت کیک پزی و شیرینی پزی در خانه هم بروید. اگر قصد دارید که در خانه،‌ تنوع غذایی بیشتری را برای اهل خانه فراهم کرده و یک تجربه دلچسب از آشپزی خود داشته باشید، می‌توانید از فرهایی استفاده کنید که هرکدام قابلیت‌های متنوعی را در اختیار شما گذاشته و می‌توانند عملکردهای پخت را هم به صورت برنامه ریزی شده در اختیار شما قرار دهند. حال ما قصد داریم که یک فر عالی از برند آلتون را به شما معرفی کنیم.

فر توکار V302N آلتون

یکی از همان محصولی است که با داشتن طراحی زیبا، می‌تواند دکوراسیون آشپزخانه شما را مجلل جلوه دهد. این فر علاوه بر داشتن زیبایی، از کیفیت ساخت بالایی هم برخوردار است و می‌تواند از یک بدنه مقاوم در برابر فشار و دما استفاده کند. این موضوع هم سبب می‌شود که بتوانید در سال‌های متمادی بیشتری از فر خود استفاده کنید و به ارزش خرید بالای آن واقف باشید. با این فر می‌توانید غذاهای زیادی را درست کرده و برای اعضای خانه یا مهمانان خود یک آشپز حرفه‌ای باشید. همه چیز به شما بستگی دارد، اما ابزارهای بیشتر پتانسیل کاری شما را افزایش می‌دهد.

حجم استاندارد برای انواع پخت و پز

با فر توکار v302N می‌توانید حجم ۷۲ لیتری برای مواد غذایی خود به همراه داشته و از آن به صورت استاندارد برای کیک پزی و شیرینی پزی هم استفاده کنید. فر توکار V302N را می‌توانید در ابعاد 570 در 550 در 570 میلی متر در کابینت خود جای دهیم. این محصول از برق برای تامین انرژی خود استفاده می‌کنند و مانند فرهای توکار دیگر، از گاز همراه با برق استفاده نمی‌کند. این محصول مجهز به فن گردش هوا است و بالاترین کیفیت پخت غذا را برای شما خواهد داشت. شما می‌توانید دمای تولید شده توسط فر را به تمام محفظه بزرگ آن رسانده و بدین ترتیب، یک پخت یکسان برای تمام بخش‌های غذای خود داشته باشید. این پخت می‌تواند برای مرغ، گوشت یا مواد دیگر به صورت یکسان باشد.
فر توکار V302N آلتون با یک جوجه گردان در اختیار شما قرار می‌گیرد. پیچ و مهره‌های داخل فر این امکان را فراهم کرده است که غذای خود را در هر حالتی داخلی محفظه قرار دهید. یکی از بهترین روش‌ها، استفاده از جوجه گردان برای مرغ است. می‌توانید یک مرغ درسته را به آن وصل کرده و یک مرغ بریان عالی با طعم جذابی را در اختیار داشته باشید. این موضوع باب میل ایرانی‌ها است و می‌توانند در دورهمی‌ها از چنین خاصیتی استفاده کنند. این محصول از سیستم یخ زدایی هم استفاده می‌کند و آلتون از یک فن بسیار کاربردی برای این منظور استفاده می‌کند.
سیستم یخ زدایی عالی و افزایش سرعت پخت
همه ما می‌دانیم که برای نگهداری بهتر مواد غذایی، باید آن‌ها را در فریزر منجمد کنیم. حال هنگام استفاده، باید از چند ساعت قبل، مواد غذایی را از داخل فر خارج کرده و اجازه دهیم که از حالت انجماد خارج شوند. این موضوع را می‌توانید با فر توکار V302N آلتون به شکل سریع‌تری انجام داده و سریعا مواد غذایی خود را به مصرف برسانید. همین موضوع سبب می‌شود که زمان آشپزی شما کاهش پیدا کرده و در مدت زمان کمی، همای غذای لذیذی را حاضر کنید که در گذشته، چند ساعت برایش وقت می‌گذاشتید. این موضوع سبب می‌شود که تایم شما برای انجام کارهای دیگر هم ذخیره شده و بتوانید لذت بیشتری از زندگی خود ببرید.
با V302N آلتون می‌توانید از سیستم قفل کودک هم استفاده کنید. این سیستم به شما کمک می‌کند که روال پخت را به صورت ثابت تا انتهای پخت نگه دارید و کودک و افراد دیگر نمی‌توانند مزاحم کار شما شوند. حتی خود شما نیز می‌توانید از این سیستم برای جلوگیری از زدن اشتباهی دکمه‌ها استفاده کرده و تمرکز بیشتری روی کار خود داشته باشید. با زنگ هشدار دهنده هم می‌توانید از شروع و اتمام پخت آگاهی پیدا کرده و سریعا به سمت فر بیایید. این سیستم کمک می‌کند که نیازی به متمرکز کردن خود به زمان خاموش کردن فر نداشته باشید و تا با زمان‌دهی، می‌توانید به کار اصلی خود در کنار آشپزی بپردازید.
ضمانت طولانی مدت همراه با کیفیت عالی ساخت
فر توکار V302N آلتون را می‌توانید با یک گارانتی ۲۴ ماهه در اختیار بگیرید. برندی مانند آلتون، به کار خود اطمینان دارد و کیفیت بالایی از محصول خود را با ضمانت در اختیار شما قرار می‌دهد. این محصول از تایمر دیجیتالی هم کمک می‌گیرد. حال شاید این سوال برایتان پیش بیاید که تایمر دیجیتالی با یک تایمر ساده چه تفاوتی دارد. تفاوت در این است که می‌توانید با دقت بالایی تنظیم درجه و زمان پخت را انجام داده و روی دقیقه و درجه سلسیوس حساس باشید. تایمرهای دیگر مکانیکی هستند و شما به صورت تقریبی می‌توانستید چنین تنظیمی را روی محصول خود داشته باشید.
با فر توکار آلتونV302N می‌توانید از جنس فر شیشه‌ای استفاده کرده و دمای محفظه فر را در حالت پایدار نگه دارید. این حالت پایدار کمک می‌کند که کیفیت پخت بالا رفته و بتوانید دقیقا مانند دستور پخت جلو بروید. دیگر دمای بیرون به داخل راه پیدا نکرده و دمای پایدار محفظه هم جایی به بیرون راه نخواهد داشت. شما در چنین شرایطی می‌توانید مانند یک آشپز حرفه‌ای عمل کرده و پخت و پز عالی را تجربه کنید. با این محصول می‌توانید به صورت تمام برق از آن استفاده کرده و از قابلیت‌های صرفه جویی در مصرف برق هم بهره ببرید. این محصول به یک درب چهار جداره هم مجهز شده است که قابلیت‌های فراوانی دارد.
بدنه عایق و پایدار ماندن دما در داخل محفظه فر
بخش بزرگی از بدنه عایق این فر که اجازه خروج و ورود دما را نمی‌دهد، مربوط به همین درب است و حتی می‌توانید آن را جدا کرده و شستشوی آسانی را با آن داشته باشید. این محصول از یک صفحه نمایش دیجیتال لمسی هم استفاده می‌کند که قابلیت نمایش و کنترل پخت را برای شما ساده‌تر خواهد کرد. اطلاعات مختلفی در آن نمایش داده شده و می‌توانید فعال یا غیرفعال بودن قابلیت‌های مختلف را در آن کنترل کنید. حتی می‌توانید از 10 عملکرد طبخ در این برنامه استفاده کرده و آن‌ها را در فر تنظیم کنید. می‌توانید از سیستم ایمنی خودکار در این فر طوری استفاده کنید که هیچگاه آسیبی به بدنه فر وارد نشود.
با فرتوکارV302N توانید از لولای سافت کلوز هم استفاده کنید. این لولا که در فرهای پیشرفته جهان به کار برده می‌شود، اجازه محکم بسته شدن درب را نمی‌دهد و شما بدون اینکه حواس‌تان باشد، می‌توانید درب را رها کنید تا به آرامی بسته شود. این محصول به یک  سیستم میت پراب هم مجهز شده است که گوشت مغز پخت را به شما خواهد داد. میت پراب به داخل گوشت رفته و پخت آن را مانند سطح کنترل خواهد کرد. این قابلیت به صورت کامل در کاتالوگ محصول هم توضیح داده شده است. این محصول به خنک کننده خودکار هم مجهز شده است که بعد از عملیات پخت، فر را به شرایط پایدار خواهد رساند. این شرایط پایدار کمک می‌کند که قطعات فر به دلیل گرمای زیاد دچار خرابی نشده و ماندگاری بیشتری برای آن‌ها وجود داشته باشد.

دانستیم که این فر محصول مناسبی برای هر آشپزخانه‌ای است و اگر فضای کمتری در اتاق دارید، می‌توانید از این فر توکار استفاده کرده و مشکلی از بابت اشغال شدن فضای آشپزخانه خود نداشته باشید.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
نحوه عملکرد فربرقی
ابعاد فرطول 60 عرض 60 عمق 55 سانتی متر
تعداد برنامه پخت10 برنامه پخت
جوجه گرداندارد
ظرفیت فر72 لیتر
حس گر پخت (Meat Probe)دارد
فن خنک کنندهدارد
برنامه یخ زداییدارد
سیستم ایمنی خودکاردارد
فن کانوکشندارد
ریل تلسکوپیدارد
قفل کودکدارد
تایمردارد
نوع کنترل پنللمسی
ضمانت2 سال

کالاهای مرتبط