اجاق گاز صفحه ای آلتون مدل S201

برند: آلتون

02155033580       گفتگو در واتس اَپ  

  15%
  4,400,000 تومان
  3,740,000 تومان

  معرفی اجاق گاز S201 آلتون

  اجاق گاز S201 آلتون یکی از بهترین محصولات رومیزی آلتون است. این محصول با بهره‌مند شدن از ابعادی کوچک، می‌تواند استفاده‌های بسیار زیادی داشته باشند. یکی از مصارف اجاق گاز S201 آلتون در اداره‌جات و یا فضاهای کاری است که به آن اشاره خواهیم کرد. این محصول از بهترین و مقاوم‌ترین متریال، یعنی استیل ساخته شده است. با این که ابعاد این اجاق گاز رومیزی کوچک است، اما از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است. چرا که اجاق گاز S201 آلتون برای فضاهای اداری ساخته شده و طراحان آلتون، مقاومت بالایی را برای این محصول در نظر گرفته‌اند. اجاق گاز S201 آلتون دارای امکانات دیگری است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. پس تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

  طراحی کاربردی در اجاق گاز S201 آلتون

  همان‌طور که توضیح دادیم اجاق گاز S201 آلتون بیشتر برای فضاهای اداری ساخته شده است. در فضاهای اداری اکثر افراد نیازی به شعله‌های پلوپز و یا زیاد ندارند. چرا که هدف اکثر افراد فقط گرم کردن غذاهایشان در فضای اداری خواهد بود. به همین دلیل، باید یک اجاق گاز رومیزی کوچک با شعله‌های کمتر در نظر گرفته شود. این چیزی است که می‌توانیم در اجاق گاز S201 آلتون به وضوح مشاهده کنیم. به خاطر این که فقط 2 شعله با توان حرارتی بالا در این محصول تعبیه شده است. با استفاده از این 2 شعله‌، اصلی‌ترین نیاز افراد یعنی گرم کردن غذا، رفع خواهد شد. البته می‌تواند در شعله‌های باکیفیت اجاق گاز S201 آلتون انواع پخت و پزهای ساده را هم انجام داد.

  این محصول بسیار کوچک و کاربردی بوده و به راحتی می‌تواند در تمام فضاهای اداری نصب گردد. معمولا در فضاهای اداری نیاز به یک اجاق گاز رومیزی کوچک خواهیم داشت تا بتوانیم در صورت نیاز آن را با خودمان به راحتی حمل کنیم. منظور ما جابجایی برخی شرکت‌ها و یا نقل مکان کردن اداره‌جات بوده که در آن‌ها نیاز به وسیله‌های سبک وجود دارد. به همین دلیل، اجاق گاز S201 آلتون می‌تواند بهترین گزینه برای چنین مواردی باشد. از طرفی دیگر، استفاده از این اجاق گاز، همچنین کاربرد زیادی برای کاروان‌ها، یعنی خودروهایی که کاروان قابل حمل دارند هم، می‌تواند مناسب باشد. چرا که جای بسیار کمی را اشغال کرده و بهترین کارایی را دارد.

  ابعاد و اندازه اجاق گاز S201 آلتون

  ابعاد اجاق گاز S201 آلتون 50 در 30 سانتی‌متر است. یعنی بهترین ابعاد برای آشپزخانه‌ها و فضاهای کوچکی که نیاز به یک اجاق گاز رومیزی کوچک‌تر دارند. همان‌طور که در بالا هم توضیح دادیم، فضاهایی نظیر اداره‌جات و انواع شرکت‌ها و محیط‌های کاری، نیاز به یک اجاق گاز رومیزی کوچک دارند. چرا که در چنین جاهایی نیاز به اجاق گازهایی با چنین ابعاد و اندازه‌ای خواهیم داشت.

  جنس بدنه استیل و بسیار مقاوم

  اجاق گاز S201 آلتون از یک استیل مقاوم و ضد خش ساخته شده است. در بالا هم به این موضوع اشاره کردیم که طبق کاربرد این محصول، برای آن ویژگی‌های خاصی در نظر گرفته شده است. یکی از این ویژگی‌ها مقاومت بالا، ضد خش بودن و دوام بیشتر است. چرا که طراحان آلتون به خوبی می‌دانند که این محصول بیشتر در محیط‌های غیر خانگی استفاده خواهد شد. به همین منظور برای آن، یک بدنه مقاوم در برابر ضربه و موارد دیگر در نظر گرفته‌اند. از طرفی دیگر، استیل مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی دارد. همین موضوع باعث شده تا بهترین گزینه برای استفاده در چنین محصولی باشد.

  از آنجایی که نگهداری اجاق گازها ممکن است در محیط‌های اداری دقت لازم را مانند محیط خانگی نداشته باشد، بهتر است از استیل برای بدنه آن استفاده شود. چرا که در صورت ریختن هر گونه مایع و یا غذا روی آن، سریعا دچار زنگ زدگی نشده و به مرور زمان از بین نمی‌رود. به همین دلیل، می‌توان روی اجاق گاز S201 آلتون یک حساب ویژه و البته بلند مدت باز کرد. چرا که این محصول به مرور زمان، هرگز دچار زنگ زدگی نشده و سریعا از بین نمی‌رود. استفاده از یک استیل مقاوم در برابر ضربه، حرارت، زنگ زدگی و… باعث شده تا بهترین گزینه برای فضاهای غیر خانگی به شمار بیاید. به خاطر این که می‌توان بدون کوچک‌ترین مشکلی از این محصول در چنین فضاهایی استفاده کرد.

  وجود سپر حرارتی برای ولوم‌ها

  اجاق گاز S201 آلتون دارای یک سپر حرارتی مقاوم برای ولوم‌ها است. همگی به خوبی می‌دانیم که ولوم‌ها می‌توانند در برابر حرارت بالای اجاق گاز آسیب‌پذیر باشند. به همین دلیل، هم جنس ولوم‌ها از بهترین مواد ساخته می‌شود و هم در برخی موارد برایشان یک سپر حرارتی در نظر گرفته می‌شود. البته این موضوع کاملا بستگی به صلاحدید طراحان آلتون خواهد داشت. چرا که طراحان آلتون به خوبی می‌دانند که باید برای کدام محصول سپر حرارتی در نظر بگیرند و کدام اجاق گاز را فقط با ارتقا کیفیت ولوم‌ها، در برابر حرارت مقاوم‌تر کنند. ولوم‌های باکالیتی اجاق گاز S201 آلتون کیفیت بالایی داشته و به لطف این سپر حرارتی، از حرارت بسیار بالا در امان خواهند ماند.

  مجهز به فندک اتوماتیک

  علاوه بر امکانات دیگر این گاز، می‌توان به یک فندک تمام خودکار در اجاق گاز S201 آلتون اشاره کرد. در بسیاری از مواقع، مخصوصا در محیط‌های اداری ممکن است فندک مجزا و یا کبریت وجود نداشته باشد. در چنین شرایطی، روشن کردن اجاق گاز برای کاربران، بسیار دشوار خواهد شد. اما خوشبختانه،‌ اجاق گاز S201 آلتون مجهز به یک فندک تمام خودکار بود که با فشار دادن ولوم‌ها سریعا روشن می‌گردد. لازم به ذکر است که این محصول همچنین دارای یک ترموکوبل سریع یا تاپ تایم بوده که می‌تواند نقش بسیار مهمی ایفا کند. بدین معنا که می‌تواند در صورت خاموش شدن ناگهانی شعله‌ها، سریعا مسیر گاز را مسدود کند تا از هرگونه اتفاق یا حادثه‌ای، جلوگیری شود.

  وجود ترموکوبل تاپ تایم در اجاق گاز S201 آلتون، می‌تواند نقش بسیار مهمی در محیط‌های کاری ایفا کند. چرا که ممکن است حواس‌پرتی در محیط‌های اداری کمی بیشتر از محیط‌های خانگی باشد. از طرفی دیگر، شاید مواردی نظیر خاموش شدن شعله‌ها به واسطه باز بودن پنجره محیط اداری و… بیشتر از محیط‌های خانگی اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی، بهتر است از محصولی استفاده شود که در آن از یک ترموکوبل تاپ تایم استفاده شده است. چرا که به محض خاموش شدن ناگهانی یکی از شعله‌ها، این ترموکوبل سریعا وارد عمل شده و جریان گاز را قطع خواهد کرد.

  دارای رده مصرف انرژی مناسب برای کاربردهای مختلف

  اجاق گاز S201 آلتون دارای رده مصرف انرژی A بوده و می‌تواند با کمترین میزان انرژی بهترین بهره‌وری را داشته باشد. این موضوع برای کسانی که می‌خواهند حتی در محیط کاری‌شان هم، از لحاظ مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند، بسیار مناسب باشد. چرا که اجاق گاز S201 آلتون بر اساس آخرین استانداردهای ملی ساخته شده است. بدین معنا که در این محصول هیچ گونه پرتی گاز وجود نداشته و هرگز انرژی در آن هدر نمی‌رود. به همین دلیل می‌توانید با خیال راحت، یک محصول کاملا استاندارد را در محیط کاری‌تان نصب کرده و نگران مصرف بسیار بالای گاز آن نباشید.

  خدمات آلتون برای تمام مشتریان

  شما با خرید این محصول از 24 ماه ضمانت‌نامه برخوردار خواهید شد. از طرفی دیگر، می‌توانید حتی تا 10 سال از خدمات پس از فروش آلتون هم بهره‌مند شوید. نصب تمام محصولات آلتون به صورت کاملا رایگان بوده و شما نیازی به پیدا کردن افراد جهت نصب آن‌ها نخواهید داشت. چرا که نصب تمام محصولات آلتون توسط بهترین و مجرب‌ترین افراد این مجموعه در محل موردنظر مشتریان انجام می‌گردد.

  مشخصات فنی
  نام ویژگیمقدار ویژگی
  جنس صفحه اجاق گازاستیل
  ابعاد اجاق گازطول 30 عرض 50 سانتی متر
  تعداد شعله اجاق گاز2 شعله
  قطعات اصلیایرانی
  فندکدارد
  ترموکوپلدارد
  ضمانت2 سال

  کالاهای مرتبط