اجاق گاز مبله آلتون مدل MD5W

برند: آلتون

02155033580       گفتگو در واتس اَپ  

  تماس بگیرید

  معرفی اجاق گاز مبله MD5W آلتون

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون یک محصول زیبا بوده که امکانات متنوعی دارد. امروزه اکثر خانم‌های خانه‌دار تمایل زیادی به انتخاب یک اجاق گاز مبله برای آشپزخانه‌هایشان دارند. اجاق گازهای مبله هم دارای یک فر باکیفیت و هم اجاقی با مشعل‌های متعدد هستند. همین موضوع باعث شده تا افراد به جای تهیه فر به صورت مجزا، اقدام به خرید اجاق گاز مبله کنند. اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای امکانات و ویژگی‌های متنوعی بوده که در اینجا به چند نمونه از آن‌ها اشاره خواهیم کرد تا به صورت کامل با این موارد آشنا شوید. پس برای اطلاعات بیشتر در مورد امکانات و ویژگی‌های اجاق گاز مبله MD5W آلتون، با ما همراه باشید.

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون؛ محصول زیبا و سفید رنگ

  در بالا هم اشاره کردیم که اجاق گاز مبله MD5W آلتون ظاهری بسیار زیبا دارد. این موضوع به خاطر رنگ سفید آن است. شما می‌توانید از این محصول برای هر سبک آشپزخانه‌ای استفاده کنید. انتخاب رنگ محصول کاملا بستگی به سلیقه مشتریان خواهد داشت. اما به طور کلی انتخاب اجاق گاز مبله MD5W آلتون می‌تواند برای آشپزخانه‌هایی مناسب باشد که رنگ کابینت‌های روشن و یا سفید دارند. انتخاب این محصول، همچنین برای سبک‌های مدرن و مینیمالیستی هم می‌تواند کاملا مناسب باشد. به طور کلی، هیچ محدودیتی در انتخاب یک اجاق گاز سفید رنگ در آشپزخانه‌ها وجود ندارد. ابعاد این محصول هم کاملا استاندارد است. این محصول 90 سانتی متری، برای تمام آشپزخانه‌هایی که از لحاظ ابعاد و اندازه محدودیت خاصی ندارند، می‌تواند کاملا مناسب باشد.

  مجهز به فن خنک کنده و شیشه 3 جداره

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای یک فر بسیار باکیفیت است. شما می‌توانید در فر اجاق گاز مبله MD5W آلتون به صورت مجزا، انواع کیک و شیرینی، نان و یا پیتزاها را درست کنید. فر این محصول دارای یک شیشه 3 جداره جداشونده است که می‌توانید آن را درآورده و در صورت نیاز تمیز کنید. وجود این شیشه 3 جداره تاثیر زیادی در پخت و پز مواردی که ذکر کردیم دارد. چرا که داخل فر یک عایق حرارتی بسیار خوبی ایجاد کرده و اجازه نفوذ حرارت به بیرون از فر را نمی‌دهد. وجود یک فن گردش هوای داغ در داخل فر هم به پخت و پز بهینه انواع خوراکی‌ها کمک بسزایی خواهد کرد. به خاطر این که حرارت به صورت کاملا یکسان به همه جای فر خواهد رسید. در نهایت، پس از اتمام کار فر، فن خنک‌کننده خودکار به صورت اتوماتیک شروع به کار کرده و فضای داخلی‌اش را خنک خواهد کرد.

  5 شعله مجزا با توان حرارتی بالا

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای 5 مشعل مجزا بوده که هر کدام استفاده‌های خاص خودشان را خواهند داشت. مشعل‌های اجاق گاز مبله MD5W آلتون، توان حرارتی بالایی دارند که تاثیر زیادی در پخت و پز غذاها خواهد داشت. هر چقدر که توان حرارتی مشعل‌های اجاق گاز بالاتر باشد، به همان اندازه مدت زمان پخت و پز غذاها هم کوتاه‌تر خواهد شد. از طرفی دیگر،‌ برخی از غذاها نیاز به حرارت بیشتری برای پخت و پز بهتر دارند. زمانی که توان حرارتی شعله‌ها بالاتر باشد، می‌توان نتیجه بهتری از پخت و پز غذاها گرفت. اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای چنین امکانی بوده که می‌توان از آن در پخت و پز بهتر غذاها استفاده کرد.

  دوام و مقاومت بالا در اجاق گاز مبله MD5W آلتون

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون طوری ساخته شده است که دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. یکی از این موارد استفاده از بهترین موارد اولیه و همچنین استیل در ساخت محصول است. استفاده از استیل در مورد پایه‌های اجاق گاز مبله MD5W آلتون صدق می‌کند که به آن اشاره خواهیم کرد. از طرفی دیگر، رعایت آخرین استانداردهای ملی و بین‌المللی در ساخت اجاق گاز مبله MD5W آلتون هم، تاثیر زیادی در ماندگاری بالای محصول دارد. اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای شبکه‌های چدنی لولایی بسیار مقاوم در برابر حرارت، ضربه، وزن بالا، فشار، خط و خش و… هستند. این شبکه‌های چدنی تحمل وزن انواع ظروف‌ها را خواهند داشت.

  مجهز به یک تایمر دیجیتالی تمام لمسی برای شعله‌ها

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای یک تامیر دیجیتالی تمام لمسی بوده که کار کردن با آن بسیار آسان است. از تایمر دیجیتال می‌توان برای تنظیم مدت زمان پخت انواع غذاها، به بهترین شکل ممکن استفاده کرد. همان‌طور که می‌دانید تمام غذاها نیاز به یک مدت زمان خاصی برای پخت دارند. در اکثر مواقع ممکن است مدت زمان پخت غذاها را فراموش کنیم. اما با استفاده از یک تایمر دیجیتالی می‌توانیم مدت زمان پخت غذاهایمان را تنظیم کرده و زیر شعله‌ها را به موقع خاموش کنیم. با استفاده از این تایمر دیجیتالی که کارایی بسیار آسانی دارد، دیگر هرگز مدت زمان پخت غذاهایمان را فراموش نخواهیم کرد.

  آشنایی با ویژگی‌های اجاق گاز مبله MD5W آلتون

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای امکانات و ویژگی‌های مختلفی بوده که چند مورد از آن‌ها اشاره کردیم. یکی دیگر از این موارد وجود پوشش آسان ‌تمیز شونده در اجاق گاز مبله MD5W آلتون است. معمولا با جمع شدن مواد چرب روی این پوشش، دیگر هیچ مشکلی برای تمیز کردنشان وجود نخواهد داشت. چرا که این پوشش لعابی، طوری طراحی شده است که هیچ مواد چربی روی آن نچسبیده و به راحتی تمیز شود. طبیعی است که با وجود چنین پوششی، می‌توان به راحتی تمام مواد چرب و یا چسبنده را به راحتی پاک کرده و زمان کمتری را برای چنین کاری صرف نمود.

  پخت بهترین مرغ‌ها بریان در اجاق گاز مبله MD5W آلتون

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای یک سیستم جوجه گردان قوی است. این سیستم جوجه گردان یک موتور قوی داشته که قدرت چرخاندن انواع مرغ‌ها را دارد. یعنی مرغ با یک سرعت ثابتی به چرخش درآمده و به بهترین شکل ممکن طبخ خواهد شد. از طرفی دیگر، فن گردش هوای داغ هم می‌تواند تاثیر بسیار مهمی در پخت بهینه مرغ بریان در داخل فر داشته باشد. چرا که در بالا هم توضیح دادیم فن گردش هوای داغ، حرارت را به صورت یکسان به همه جای فر رسانده و باعث پخت یکسان غذاها می‌شود.

  پایه‌های مقاوم از جنس استیل و قابل تنظیم

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای پایه‌های استیل و بسیار مقاوم است. این پایه‌ها هنگام جابه‌جایی اجاق گاز به راحتی دچار آسیب نخواهد شد. چرا که استیل مقاومت بالایی در برابر ضربه و یا فشار دارد. همین دلیل هم باعث شده تا طراحان آلتون برای پایه‌های اجاق گاز مبله MD5W آلتون از جنس استیل استفاده کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های پایه‌های استیل اجاق گاز مبله MD5W آلتون، قابلیت تنظیم شدنشان است. از آنجایی که اجاق گازهای مبله نیاز به هم‌سطح و یا تراز شدن با سطح کابینت‌های آشپزخانه‌ را دارند، باید حتما پایه‌هایشان قابلیت تنظیم شدن را داشته باشد. این موضوع در مورد اجاق گاز مبله MD5W آلتون صدق کرده و می‌توانید به راحتی پایه‌هایش را تنظیم کنید.

  با اجاق گاز مبله MD5W آلتون بهینه مصرف کنید

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای گرید مصرف انرژی A است. این بدین معنا است که اجاق گاز مبله MD5W آلتون می‌تواند توان حرارتی بالای مشعل‌ها را با میزان استاندارد گاز شهری تامین نماید. یعنی برای تامین کردن توان حرارتی بالای مشعل‌های اجاق گاز، نیازی به استفاده بیش از حد گازی شهری نخواهد بود. این یکی از بهترین مزایای اجاق گاز مبله MD5W آلتون بوده که کاربران می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. این محصول همچنین دارای یک ترموکوبل تاپ تایم سریع و فندک خودکار است.

  آشنایی با خدمات آلتون

  اجاق گاز مبله MD5W آلتون دارای 24 ماه ضمانت‌نامه و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش است. نصب تمام محصولات آلتون رایگان بوده و توسط بهترین افراد این مجموعه در محل مورد نظر مشتریان انجام می‌گردد.

  کالاهای مرتبط