اجاق گاز مبله آلتون مدل MX5W

برند: آلتون

02155033580       گفتگو در واتس اَپ  

  تماس بگیرید

  معرفی اجاق گاز مبله MX5W آلتون

  اجاق گاز مبله MX5W یکی از بهترین محصولات آلتون به شمار می‌آید که امکانات و ویژگی‌های مختلفی دارد. استفاده از آخرین استانداردهای روز دنیا و همچنین بهترین مواد اولیه در ساخت این محصول باعث ارتقا کیفی آن شده است. اجاق گاز مبله MX5W آلتون می‌تواند به خوبی نیازهای مشتریانش را رفع کرده و رضایتشان را جلب نماید. وجود شعله‌هایی با توان حرارتی بالا، فر قدرتمند، فن گردش هوای داغ در فر، ترموکوبل تاپ تایم و صفر ثانیه، تایمر دیجیتالی لمسی و… یکی از مواردی هستند که در این فر وجود دارد. در اینجا به چند نمونه از امکانات و ویژگی‌های اجاق گاز مبله MX5W آلتون اشاره خواهیم کرد تا با آن‌ها آشنا شوید. پس برای اطلاعات بیشتر،‌ با ما همراه باشید.

  اجاق گاز مبله سفید رنگ و زیبا

  این محصول طراحی ظاهری زیبایی دارد. رنگ اجاق گاز مبله MX5W آلتون سفید بوده و می‌تواند برای تمام آشپزخانه‌ها مناسب باشد. برای مثال، می‌توان از این محصول برای آشپزخانه‌هایی که رنگ کابینت‌های روشن و یا سفید رنگ دارند، استفاده کرد. اما به طور کلی هیچ محدودیت خاصی در انتخاب رنگ محصولات آلتون وجود ندارد. چرا که این محصول می‌تواند برای تمام سبک‌ها مناسب بوده و بهترین انتخاب ممکن به شمار بیاید. ابعاد و اندازه اجاق گاز مبله MX5W آلتون هم به صورت کاملا استاندارد در نظر گرفته شده است. این فر 90 سانتی‌متری، می‌تواند برای تمام آشپزخانه‌هایی که از لحاظ ابعاد و اندازه محدودیت خاصی ندارند، کاملا مناسب باشد.

  مجهز به فن خنک کنده و شیشه 2 جداره در فر

  اجاق گاز مبله MX5W آلتون دارای یک فر باکیفیت و قوی بوده که می‌توان در آن خوراکی مختلفی نظیر نان، کیک، شیرینی، پیتزا و… را پخت. شما همچنین می‌توانید بهترین مرغ‌های بریان را با استفاده از سیستم جوجه گردان فر بپزید که به آن هم اشاره خواهیم کرد. اما این فر دارای یک شیشه 2 جداره جدا شونده است که قابلیت شست و شو دارد. این شیشه، یک عایق حرارتی مطلوبی در داخل فر ایجاد می‌کند. این محصول همچنین دارای یک فندک خودکار بوده که با فشار دادن یکی از ولوم‌ها فعال می‌شود.

  در چنین شرایطی، حرارت قدرت نفوذ به بیرون از فر را پیدا نخواهد کرد. در نتیجه، تمام خوراکی‌هایی که در بالا اشاره کردیم به بهترین شکل ممکن در یک درجه حرارت کاملا ثابتی پخته خواهند شد. وجود یک فن گردش هوای داغ در فر هم می‌تواند پخت و پز خوراکی‌ها را در فر کاملا بهبود ببخشد. چرا که حرارت به همه جای فر به صورت یکسان پخش خواهد شد. در نهایت، پس از اتمام کار فر هم، فن خنک‌کننده به صورت خودکار وارد عمل شده و فضای داخلی آن را خنک خواهد کرد.

  شعله‌هایی با توان حرارتی بالا در اجاق گاز

  اجاق گاز مبله MX5W آلتون دارای 5 شعله با توان حرارتی بالا است. هر چقدر که توان حرارتی مشعل‌های یک اجاق گاز بالاتر باشد، به همان اندازه هم می‌توان نتایج مطلوبی از پخت و پز غذاها گرفت. به خاطر این که بسیاری از غذاها نیاز به درجه حرارت بالایی برای پخت و پزشان دارند. این موضوع هم نیاز به توان حرارتی بالا در اجاق گاز خواهد داشت. اجاق گاز مبله MX5W آلتون از این امکان برخوردار بوده و می‌تواند حرارت لازم برای پخت و پز انواع غذاها را به خوبی تامین نماید. از طرفی دیگر، توان حرارتی بالا در اجاق گاز مبله MX5W آلتون، مدت زمان پخت و پز غذاها را هم کاهش خواهد داد.

  استفاده از بهترین مواد اولیه با دوام در محصول

  در ساخت اجاق گاز مبله MX5W آلتون از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. در نظر گرفتن آخرین استانداردهای روز دنیا در ساخت این اجاق گاز هم باعث شده تا اجاق گاز مبله MX5W آلتون، ماندگاری و دوام بالایی داشته باشد. به طور کلی می‌توانیم از این محصول انتظار دوام و ماندگاری بالایی در طولانی مدت داشته باشیم. برای مثال، پایه‌های اجاق گاز مبله MX5W آلتون از جنس استیل باکیفیتی ساخته شده است که در ادامه به آن، اشاره خواهیم کرد. این محصول همچنین مجهز به شبکه‌های چدنی لولایی بوده که مقاومت بالایی در برابر ضربه، فشار، وزن بالا، حرارت، خط و خش و… دارد. شبکه‌های چدنی اجاق گاز مبله MX5W آلتون توان تحمل کردن وزن انواع ظروف و قابلمه‌ها را خواهند داشت.

  با تایمر دیجیتالی آشپزی آسان را تجربه کنید!

  تایمر دیجیتالی در اجاق گازها، یکی از بهترین وسیله برای آسان‌تر کردن پخت و پز غذاهایمان است. از آنجایی که اکثر مدت زمان خاموش کردن شعله‌ها را فراموش می‌کنیم، اکثر غذاهایمان مدت زمان پخت منظم و استانداردی نخواهند داشت. همین موضوع هم باعث می‌شود تا در اکثر مواقع شاهد ته گرفتن و یا سوختن کامل غذاها باشیم. اما این در حالی است که با وجود یک تایمر دیجیتالی باکیفیت دیگر هرگز چنین اتفاق‌هایی نخواهد افتاد. چرا که فقط کافی است مدت زمان شعله‌ها را با استفاده از این تایمر تنظیم کرده و شعله‌ها را به موقع خاموش نمایید.

  آشنایی با امکانات اجاق گاز مبله MX5W آلتون

  اجاق گاز مبله MX5W آلتون امکانات متنوعی دارد که به چند نمونه از آن‌ها اشاره کردیم. اما یکی دیگر از امکانات این محصول، وجود یک پوشش لعابی آسان ‌تمیز شونده است. با وجود این پوشش لعابی، مواد چرب به راحتی روی آن نچسبیده و به راحتی قابلیت تمیز شدن را خواهند داشت. این موضوع بحث تمیز کردن اجاق گاز مبله MX5W آلتون را برای کاربران، بسیار آسان‌تر خواهد کرد. از طرفی دیگر، می‌توانیم به وجود یک ترموکوبل صفر ثانیه اشاره کنیم که سطح ایمنی محصول را بالاتر می‌برد. اجاق گاز مبله MX5W آلتون همچنین دارای یک ترموکوبل تاپ تایم سریع هم هست. به طور کلی ترموکوبل در صورت خاموش شدن ناگهانی یکی از شعله‌ها سریعا جریان گاز را قطع خواهد کرد.

  مجهز به یک سیستم جوجه گردان قوی

  با استفاده از سیستم جوجه گردان قوی در اجاق گاز مبله MX5W آلتون می‌توانید بهترین مرغ‌های بریان را تجربه کنید. این سیستم جوجه گردان، یک موتور قوی دارد که قادر است به راحتی هر مرغی را به راحتی به چرخش در بیاورد. در نتیجه، مرغ با یک ریتم یا سرعت ثابتی به چرخش درآمده و پخته خواهد شد. از طرف دیگر، فن گردش هوای داغ این فر هم به پخته شدن بهتر انواع مرغ‌ها کمک خواهد کرد. در نتیجه، می‌توانیم با استفاده از سیستم جوجه گردان اجاق گاز مبله MX5W آلتون، بهترین مرغ‌های بریان را تجربه کنیم.

  پایه‌های استیل و قابل تنظیم در فر

  اجاق گاز مبله MX5W آلتون دارای پایه‌هایی از جنس استیل بوده که مقاومت بالایی در برابر ضربه و یا فشار دارند. به همین دلیل، این پایه‌ها در طولانی مدت و با جابه‌جایی‌های مکرر، به راحتی دچار آسیب نخواهند شد. پایه‌های اجاق گاز مبله MX5W آلتون قابلیت تنظیم شدن را هم دارند. یعنی اگر سطح اجاق گازتان با سطح کابینت‌تان تراز یا هم‌سطح نبود، می‌توانید پایه‌های اجاق گازتان را تنظیم کرده و این هم‌سطح بودن را در آن‌ها ایجاد نمایید.

  گرید مصرف انرژی A در اجاق گاز مبله MX5W آلتون

  اجاق گاز مبله MX5W آلتون دارای گرید مصرف انرژی A است. یعنی این محصول می‌تواند توان حرارتی بالای مشعل‌ها را با استفاده کاملا بهینه و استاندارد گاز تامین نماید. چرا که این محصول طبق استانداردهای روز دنیا ساخته شده و در آن هیچ گونه نشتی حرارتی وجود ندارد. در نتیجه، توان حرارتی بالای مشعل‌ها را با مصرف بیش از حد گاز شهری تامین نخواهد کرد. رعایت استانداردها در ساخت این محصول باعث شده تا اجاق گاز مبله MX5W آلتون، مصرف کاملا بهینه‌ای داشته باشد.

  خدمات همیشگی آلتون برای همراهان همیشگی

  اجاق گاز مبله MX5W آلتون دارای 24 ماه ضمانت‌نامه و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش است. نصب تمام محصولات آلتون به صورت رایگان بوده و توسط بهترین افراد این مجموعه، در محل مورد نظر مشتریان انجام می‌گردد.

  کالاهای مرتبط