سینک ظرفشویی آلتون مدل ST1001 توکار

برند: آلتون
*

02155033580       گفتگو در واتس اَپ  

  15%
  5,720,000 تومان
  4,862,000 تومان

  معرفی سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون

  سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون یک محصول استاندارد و زیبا برای تمام آشپزخانه‌ها است. این محصول طبق آخرین استانداردهای ملی و بین‌المللی ساخته شده است. همین موضوع باعث شده تا سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار بگیرد. این محصول ایرانی توانسته نظر بسیاری از کاربران و همچنین رضایتشان را به خودش جلب کند. چرا که از ویژگی‌ها و امکانات متنوعی برخوردار بوده و می‌تواند بهترین کارایی را برای کاربرانش داشته باشد. در اینجا به چند نمونه از امکانات و ویژگی‌های سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون اشاره خواهیم کرد تا به طور کامل با آن‌ها آشنا شوید. پس برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، با ما همراه باشید.

  تجربه داشتن یک سینک زیبا در آشپزخانه

  سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون از طراحی زیبایی برخوردار است. رنگ نقره‌ای و زیبای سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون به خاطر استیل استفاده شده در ساخت آن است. اکثر کاربران ترجیح می‌دهند سینک ظرفشویی که از جنس استیل ساخته شده را در آشپزخانه‌شان استفاده کنند. همین موضوع باعث شده تا طرفدار سینک‌های ظرفشویی استیل، در میان کاربران بیشتر شود. از طرفی دیگر، استفاده از سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون که جنس استیل دارد، می‌تواند برای هر سبک آشپزخانه‌ای مناسب باشد. یعنی می‌توانید از این محصول برای انواع سبک‌های آشپزخانه: مدرن، ساده و… استفاده کنید. به خاطر این که این محصول به راحتی با هر نوع طراحی ست شده و فضای داخلی آشپزخانه‌تان را زیباتر خواهد کرد.

  نوع طراحی لگن‌ها و تخته ساطور سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون هم به خوبی انجام شده است. در ابتدا باید بگوییم که سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون از دو عدد لگن دوقلو برخوردار بوده که سمت راست تخته ساطور قرار دارد. کاربران، بسته به نوع طراحی که آشپزخانه‌شان دارد، می‌توانند اقدام به انتخاب سینکی کنند که لگن‌های آن در سمت راست تخته ساطور قرار دارد. تنوع محصولات آلتون زیاد بوده و حتی می‌توانید از سینک‌هایی استفاده کنید که لگن‌هایشان در سمت چپ تخته ساطور قرار دارد. حالا که صحبت از تخته ساطور شد، بهتر است در مورد طراحی تخته ساطور سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون هم صحبت کنیم. تخته ساطور سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون به شکل عمودی طراحی شده است. یعنی در آن سه مستطیل به شکل پله‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند.

  لگن‌های دوقلو و جادار در سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون

  شما می‌توانید از لگن‌های دوقلو و جادار سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون استفاده‌های متعددی کنید. برای مثال، شاید ترجیح دهید از یک طرف لگن برای شستن ظروف و از طرف دیگر برای آبکشی آن‌ها استفاده نمایید. برخی از کاربران هم میوه‌ها و سبزیجات خود را در یک طرف سینک قرار داده و آن را به خوبی شست و شو می‌دهند. سپس از طرف دیگر لگن هم برای آبکشی میوه‌ها و سبزیجات خود استفاده می‌کنند. این که دقیقا بخواهید از لگن‌های سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون چه نوع استفاده کنید، کاملا بستگی به خودتان خواهد داشت. اما مهم این است بدانید که هر دو لگن سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون ظرفیت و فضای کافی را برای شست و شو، در اختیارتان قرار می‌دهند.

  هر کدام از لگن‌های سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون عمق 20 سانتی‌متری دارند. ظرفیت لگن‌های دوقلو سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون هم، 30 لیتر است. شما به راحتی قادر خواهید بود در چنین فضای کافی، انواع شست و شوی ظروف و یا موارد دیگر را به راحتی انجام دهید. ناگفته نماند که ابعاد کلی سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون 100 در 52 سانتی‌متر است و می‌تواند برای هر آشپزخانه‌ای کاملا مناسب باشد. تخته ساطور سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون هم می‌تواند برایتان استفاده‌های زیادی داشته باشد. برای مثال، می‌توانید از آن برای شست و شو و یا قرار دادن گوشت و مرغ شست و شو شده استفاده کنید. برخی از افراد از تخته ساطور برای قرار دادن میوه‌ها و سبزیجات شسته شده (داخل آبکش) استفاده می‌کنند تا آب آن‌ها گرفته شود.

  لوازم ضروری آشپزخانه در سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون

  داخل بسته‌بندی سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون لوازم ضروری آشپزخانه و همچنین موارد دیگر برای نصب آن قرار داده شده است. برای مثال، می‌توانیم به یک پیشبند داخل سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون اشاره کنیم که می‌تواند برای کاربران بسیار کاربردی باشد. چرا که با استفاده از این پیشبند، هنگام شست و شوی ظروف و… لباستان خیس نخواهد شد. یک عدد صافی باکیفیت هم داخل سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون وجود دارد که می‌تواند کاملا کاربردی باشد. چرا که یک سینک ظرفشویی به یک صافی خوب نیاز خواهد داشت. جنس این صافی باکیفیت بوده و می‌تواند کاربرد زیادی برای کاربران داشته باشد.

  یکی دیگر از مواردی که داخل بسته بندی سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون وجود دارد، اسپری براق کننده سینک است. این اسپری هنگامی مورد استفاده قرار می‌گیرد که سینک از لحاظ ظاهری حالت قبلی و براقش را از دست بدهد. این اتفاق معمولا به مرور زمان رخ داده و یک امر کاملا طبیعی است که با استفاده از این اسپری، به خوبی رفع می‌گردد. فقط کافی است که سینک را بشویید و از مواد چرب و… پاک کنید و سپس از این اسپری استفاده نمایید. پس از استفاده از این اسپری خودتان هم متوجه خواهید شد که سطح آن مانند قبل براق و زیبا شده است.

  ویژگی‌های سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون

  سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون طوری ساخته شده است که صدای کمتری هنگام شست و شوی ظروف ایجاد کند. این ویژگی سینک، به خاطر استفاده از آخرین اصول استاندارد در ساخت آن است. همین موضوع باعث می‌شود تا کاربران هنگام شست و شوی ظروف صدای کمتری را تجربه کنند. در بسته بندی سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون یک فوم صداگیر هم وجود دارد که صدای سینک را هنگام شست و شوی ظروف و… به حداقل می‌رساند. علاوه بر این، می‌توان به بست رگلاژ داخل بسته‌بندی سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون هم اشاره کرد که هنگام نصب محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد. سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون، علاوه بر ضد صدا بودنش، خاصیت ضد آب هم دارد.

  به طور کلی سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون طوری طراحی شده تا از نفوذ آب به داخل کابینت‌های چوبی یا MDF جلوگیری کند. چرا که نفوذ آب روی کابینت‌ها می‌تواند کاملا مضر باشد. به همین دلیل، سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون طوری طراحی شده تا از سطح کابینت‌ها پایین‌تر قرار بگیرد. در این شرایط، دیگر آب نفوذ کمتری روی کابینت‌ها خواهد داشت. از طرفی دیگر، سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون دارای یک فوم درزگیر بوده که این فوم هم هنگام نصب استفاده می‌شود. فوم درزگیر استفاده شده در سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون از نفوذ آب جلوگیری می‌کند. در نتیجه، می‌توانید از یک سینک کاملا ضد آب و استاندارد در آشپزخانه‌تان برخوردار شوید. در بسته‌بندی این محصول، همچنین سبد میوه شوی پلاستیکی و سیفون هم وجود دارد.

  استفاده از بهترین ورق استیل در سینک

  در ساخت سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون از یک ورق استیل ضد زنگ خش دار 0/8 میلی متری استفاده شده است. استیل مقاومت بالایی در برابر رطوبت، آب، زنگ‌زدگی، خط و خش، فشار، ضربه، وزن بالا و… دارد. همین موضوع باعث شده تا ورق استیل ضد زنگ خش دار 0/8 میلی متری طول عمر بیشتری در استفاده‌های طولانی‌مدت داشته باشد. در نتیجه، ورق استیل ضد زنگ خش دار 0/8 میلی متری نه تنها در تماس با آب دچار زنگ‌زدگی نخواهد شد، بلکه با قرار دادن تعداد زیاد ظروف و… هم مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد.

  خدمات آلتون برای تمام مشتریان

  سینک ظرفشویی ST-1001  آلتون دارای 24 ماه ضمانت‌نامه و 10 سال خدمات پس از فروش است. نصب این محصول در محل موردنظر مشتریان، توسط بهترین کارشناسان آلتون به صورت رایگان انجام خواهد گرفت.

  مشخصات فنی
  نام ویژگیمقدار ویژگی
  نحوه نصبتوکار
  ابعاد سینکطول 100 عرض 52 سانتی متر
  طرح سینکفانتزی
  جنس سینکاستیل
  عمق لگن20 سانتی متر
  ظرفیت لگن60 لیتر
  ضخامت سینک0.8ميليمتر
  نوع آب بندینوار PU و بست فلزی
  تعداد لگندو لگن
  لوازم جانبیسیفون
  ضمانت10 سال

  کالاهای مرتبط