سینک ظرفشویی آلتون مدل ST1162 توکار

برند: آلتون
*

02155033580       گفتگو در واتس اَپ  

  15%
  5,830,000 تومان
  4,955,500 تومان

  معرفی سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون

  انتخاب یک سینک خوب و باکیفیت می‌تواند بسیار مهم باشد. چرا که تمام آشپزخانه‌ها به یک سینک ظرفشویی نیاز دارند تا هم از لحاظ ظاهری زیبا بوده و هم کارایی بالایی داشته باشد. سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون یکی از این نمونه‌ها بوده که هم از لحاظ ظاهری زیبا است و هم کارایی بالایی دارد. در ساخت این محصول از آخرین استانداردهای روز دنیا استفاده شده است. به همین دلیل، این محصول توان رقابت با بهترین محصولات بازار را داشته و می‌تواند انتظارات کاربرانش را به خوبی برآورده کند. در اینجا به چند نمونه از امکانات و ویژگی‌های سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون اشاره خواهیم کرد تا با آن‌ها آشنا شوید. پس برای اطلاعات بیشتر، با ما همراه باشید.

  تجربه یک محصول زیبا با سینک ST-1162  آلتون

  در بالا هم اشاره کردیم که سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون طراحی زیبایی دارد. این موضوع به خاطر استفاده از جنس استیل در ساخت سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون بوده است. چرا که سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون به واسطه استفاده از استیل در آن، رنگ نقره‌ای و بسیار زیبایی دارد. استفاده از سینک‌های ظرفشویی استیل، رواج بیشتری میان مردم دارد. یکی از عمده‌ترین دلایل این موضوع، دوام بالای سینک‌های استیل و همچنین زیبایی ظاهری آن‌ها است. به خاطر این که سینک‌های ظرفشویی استیل می‌توانند برای هر آشپزخانه‌ای با هر سبکی مناسب باشند. یعنی از لحاظ ظاهری هر نوع سبک طراحی آشپزخانه‌ای را زیباتر کنند.

  سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون از دو لگن دوقلو ساخته شده است. لگن‌های دوقلو با روی کار آمدنشان تحول عظیمی را در سینک‌ها به وجود آوردند. چرا که تا قبل از لگن‌های دوقلو، سینک‌ها لگن تکی داشتند. لگن‌های دوقلو فضای بیشتری را برای کاربرانشان فراهم می‌کنند تا بتوان ظروف و یا مواد غذایی بیشتری را داخل آن شست. لگن‌های سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون در سمت چپ تخته ساطور آن قرار دارند. بسته به نوع طراحی آشپزخانه و کابینت‌تان می‌توانید از انواع مختلف سینک‌ها استفاده کنید. چرا که مدل‌های دیگر آلتون لگن‌هایشان در سمت راست تخته ساطور قرار دارند. تخته ساطور سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون هم طراحی زیبایی دارد که در مورد کارایی آن هم توضیح خواهیم داد.

  لگن‌های دوقلو و جادار در سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون

  در بالا توضیح دادیم که لگن‌های دوقلو تا چه اندازه می‌توانند فضای بیشتری را در اختیار کاربرانشان قرار دهند. اما ابعاد و اندازه و ظرفیت خود لگن‌ها هم بسیار مهم است. برای مثال، ارتفاع هر کدام از لگن‌های سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون 20 سانتی‌متر بوده و ظرفیت مجزای 30 لیتری دارند. طبیعی است که در چنین شرایطی بتوانید تعداد زیادی از ظروف، میوه و یا سبزیجات را داخل آن قرار داده و آن‌ها را بشویید. شما می‌توانید از هر کدام لگن‌ها استفاده مجزایی داشته باشید. برای مثال، یک لگن را مخصوص شستن ظروف و لگن دیگر را برای آبکشی آن‌ها انتخاب کنید. مهم وجود فضای کافی و مناسب در لگن‌های سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون است که در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

  ناگفته نماند که ابعاد سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون 116 در 52 سانتی‌متر است که برای تمام آشپزخانه‌ها می‌تواند مناسب باشد. عمق هر کدام از لگن‌های سینک ظرفشویی ST-1162 L آلتون 20 سانتی‌متر است. حجم این لگن‌ها هم 30 لیتر بوده که فضای کافی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.. تخته ساطور سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون هم می‌تواند برای کاربرانش استفاده‌های زیادی داشته باشد. یکی از این موارد شست و شوی انواع گوشت و مرغ است. شما می‌توانید پس از شست و شوی گوشت و مرغتان داخل لگن سینک، آن‌ها را روی تخته ساطور قرار دهید تا بتوانید به راحتی آن‌ها را بسته بندی کنید. برخی از افراد هم استفاده‌های دیگری از تخته ساطور سینک‌شان دارند. برای مثال، ممکن است میوه و سبزیجاتشان را داخل آبکش، روی سینک ظرفشویی‌شان قرار دهند تا آبشان گرفته شود.

  لوازم جانبی و آشپزخانه در بسته‌بندی محصول

  داخل بسته‌بندی سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون موارد متعددی دارد که برخی از آن‌ها هنگام نصب محصول مورد استفاده قرار گرفته و برخی دیگر هم به عنوان لوازم آشپزخانه می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. برای مثال، می‌توانیم به یک پیشبند آشپزی اشاره کنیم که داخل بسته‌بندی سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون قرار دارد. این پیشبند آشپزی بسیار کاربردی بوده و هنگام شست و شوی ظروف و… جلوی خیس شدن لباس کاربران را خواهد گرفت. از طرفی دیگر، یک عدد صافی باکیفیت هم داخل بسته‌بندی این محصول وجود دارد. همگی به خوبی می‌دانیم که یک سینک خوب نیاز به یک صافی خوب هم دارد. به همین دلیل داخل بسته‌بندی سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون، این صافی قرار داده شده است.

  یکی دیگر از مواردی که داخل بسته‌بندی سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون قرار دارد، اسپری براق کننده است. این اسپری براق کننده می‌تواند برای کسانی که روی ظاهر سینک‌شان بسیار حساس هستند بسیار کاربردی باشد. چرا که با کدر شدن سطح سینک، می‌توان از این اسپری استفاده کرده و آن را به حالت قبلی‌اش باز گرداند. برای این کار فقط کافی است سطح سینک‌تان را به خوبی بشویید تا از هر گونه مواد چرب و یا آلودگی‌ها تمیز شود. سپس می‌توانید از اسپری براق کننده مخصوص سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون استفاده کنید. پس از آن خودتان هم مشاهده خواهید کرد که سطح سینک ظرفشویی‌تان چقدر براق شده است.

  محصول مقاوم در برابر صدا و آب

  سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون طوری طراحی شده است تا هنگام شست و شوی ظروف و… کمترین صدا را تولید کند. این موضوع به خاطر استاندارد بودن محصول است. چرا که در بالا هم اشاره کردیم سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون طبق آخرین استانداردهای روز دنیا ساخته شده است. در نتیجه، می‌توانیم انتظار تولید کمترین صدا را از این محصول داشته باشیم. داخل بسته‌بندی سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون، یک فوم صداگیر تعبیه شده که هنگان نصب محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فوم صداگیر هم می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در کمتر کردن صدای سینک هنگام شست و شوی ظروف داشته باشد.

  یکی دیگر از مواردی که می‌توانیم در مورد این سینک اشاره کنیم، بحث ضد آب بودن آن است. چرا که این سینک طوری طراحی شده تا جلوی نفوذ آب روی سطح کابینت را بگیرد. برای این کار، طراحان آلتون سینک ظرفشویی ST-1162  را طوری ساخته‌اند تا پایین‌تر از سطح کابینت قرار بگیرد. همین موضوع باعث می‌شود تا آب کمتری روی سطح کابینت نفوذ کند. از طرفی دیگر، یک فوم درزگیر داخل بسته‌بندی سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون هم قرار دارد. این فوم درزگیر هم جلوی نفوذ آب به زیر سینک را می‌گیرد. همچنین در بسته‌بندی سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون بست رگلاژ هم وجود دارد که هنگام نصب محصول از آن استفاده می‌شود. در بسته‌بندی این محصول، همچنین سبد میوه شوی پلاستیکی، بست رگلاژ و سیفون هم وجود دارد.

  بدنه‌ای مقاوم از جنس استیل ضدزنگ

  سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون از بدنه‌ای کاملا مقاوم ساخته شده است. یعنی در ساخت این محصول از یک ورق استیل ضد زنگ خش دار 0/8 میلی متری استفاده شده است. همان‌طور که می‌دانید استیل یک نوع آلیاژ است که از مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی، رطوبت، آب، فشار، حرارت، ضربه، وزن سنگین و… دارد. همین موضوع باعث شده تا بهترین گزینه برای استفاده در سینک‌های ظرفشویی شود. از آنجایی که سینک ظرفشویی دائما در تماس با آب است باید حتما ضد زنگ باشد که خوشبختانه سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون از این قابلیت برخوردار است. در نتیجه، می‌توانیم انتظار عمر طولانی و مقاومت بالایی از سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون، در دراز مدت داشته باشیم.

  آشنایی با خدمات آلتون

  سینک ظرفشویی ST-1162  آلتون دارای 24 ماه ضمانت‌نامه و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش است. نصب این محصول به صورت رایگان بوده که توسط بهترین کارشناسان آلتون در محل مورد نظر مشتریان انجام می‌گردد.

  مشخصات فنی
  نام ویژگیمقدار ویژگی
  نحوه نصبتوکار
  ابعاد سینکطول116 عرض52 سانتی متر
  طرح سینکفانتزی
  جنس سینکاستیل
  عمق لگن20 سانتی متر
  ظرفیت لگن60 لیتر
  ضخامت سینک0.8ميليمتر
  نوع آب بندینوار PU و بست فلزی
  تعداد لگندو لگن
  ضمانت10 سال

  کالاهای مرتبط